Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyWire Rope Hoist

Standardowy wciągnik elektryczny Elektryczny wciągnik linowy NHB Typ 4/1 Zwijanie liny

Standardowy wciągnik elektryczny Elektryczny wciągnik linowy NHB Typ 4/1 Zwijanie liny

Standard Headroom Hoist Electric Wire Hoist NHB Type 4 / 1 Rope Reeving
Standard Headroom Hoist Electric Wire Hoist NHB Type 4 / 1 Rope Reeving Standard Headroom Hoist Electric Wire Hoist NHB Type 4 / 1 Rope Reeving

Duży Obraz :  Standardowy wciągnik elektryczny Elektryczny wciągnik linowy NHB Typ 4/1 Zwijanie liny Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nante
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: NHB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 5000-6000usd per set
Szczegóły pakowania: W ciągu 50 dni
Czas dostawy: Opakowanie ze sklejki lub inne
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 1000 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Warunek: Nowy Pojemność: 10t
Obowiązek pracy: M4 Wysokość podnoszenia: 6-18 mln
Źródła zasilania: Elektryczne Rodzaj zawiesi: Lina stalowa
Fall No.: 4/1 Prędkość podnoszenia: 4m / min
Siła podnoszenia: 7.5KW Prędkość jazdy: 20 m / min
High Light:

monorail hoist design

,

portable crane hoist

Standardowa wysokość podnoszenia Wciągnik linowy Typ NHB (zwijanie liny 4/1)

Elektryczny wciągnik linowy - wprowadzenie:

Wciągnik elektryczny z liną stalową serii NHB ma najnowszą konstrukcję z obrysem kwadratowym, modułową konstrukcję, dobre możliwości jednostkowe.
1. Kombinacja zmiany trybu podstawowego jest bardzo wygodna i wielopostaciowa.
2 Specjalny długi wał transmisyjny.
3. Reduktor wykorzystuje planetarny napęd zwalniający, który charakteryzuje się wysoką efektywnością i niskim odchyleniem przez długi okres użytkowania.
4. Unikalny silnik z kołem łamającym stożek wirnika z niskim odchyleniem, dysk niezawodny.
5. Dzięki zaawansowanej technologii lin prowadzących z zagranicy urządzenie jest bardzo niezawodne i bezpieczne.
6. Wysoce precyzyjny i super mechaniczny ogranicznik apin.
7. Wysokiej jakości element elektryczny kontrolny z niską wadliwością.


Wciągnik linowy to wciągnik, który wykorzystuje linę stalową jako środek podnoszący. Często jest zasilany elektrycznie lub pneumatycznie. To urządzenie podnoszące składa się z bębna do przechowywania liny, silnika (-ów), skrzyni biegów i układu hamulcowego i jest zawieszone na wózku jednoszynowym lub belce pomostowej. Może być również montowany na biurku.
Żuraw to maszyna służąca do podnoszenia i opuszczania ładunku oraz przenoszenia go w poziomie. Napędy żurawia mogą być ręczne, zasilane lub kombinacją obu. Dźwigi są zwykle używane, gdy przepływ jest niewystarczający (lub przerywany), przez co użycie przenośnika nie może być uzasadnione. Zapewniają większą elastyczność ruchu niż przenośniki i mniejszą elastyczność ruchu niż ciężarówki przemysłowe. Ładunki obsługiwane przez dźwigi są bardziej zróżnicowane pod względem kształtu i ciężaru niż ładunki obsługiwane przez przenośnik. Większość dźwigów wykorzystuje podnośniki do poruszania się w pionie, chociaż manipulatory mogą być stosowane, jeśli wymagane jest precyzyjne ustawienie ładunku.
Wiele różnych rodzajów dźwigów jest używanych do transportu materiałów. Należą do nich suwnice, a także podnośniki koszowe typu cherry, żurawie mobilne i samobieżne, dźwigi wahadłowe i przeciwwagowe (wspornikowe). Przenośne i ruchome żurawie podłogowe mogą być wyposażone w wysięgniki stałe lub teleskopowe, a także obroty masztu, jeśli są wyposażone w wysięgniki. Podnoszenie można wykonać za pomocą samego wysięgnika lub podnośnika linowego obsługiwanego za pomocą wyciągarki.

O Nante Machinery


Wprowadzenie
Po 20 latach szybkiego rozwoju firma NANTE i jej spółka macierzysta ZHONGJIAN Group stały się wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań dla komponentów dźwigowych w Chinach. Poświęcając się badaniom i rozwojowi nowych technologii podnoszenia i przenoszenia, przyjmujemy innowacyjne pomysły i projekty przy opracowywaniu nowych produktów i usług. Bazując na bogatym doświadczeniu przemysłowym związanym z podnoszeniem przemysłu, możemy zaoferować klientom szeroką gamę urządzeń i komponentów do podnoszenia o naukowym projekcie, dobrym bezpieczeństwie, wysokiej wydajności, wydajnej eksploatacji i niskich kosztach utrzymania. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom w obniżeniu kosztów inwestycyjnych, poprawie wydajności produkcji i oszczędności zużycia energii.


Nasze usługi
Możemy zapewnić klientowi zintegrowane rozwiązanie obejmujące konsultanta projektu, projekt, produkcję, transport, instalację, konserwację i wsparcie techniczne. Nasze jednoetapowe usługi mogą nie tylko zaoszczędzić czas naszych klientów, ale także zminimalizować ich koszty. Zgodnie z naszym serwisem oncept „Najpierw klient”, zapewniamy następujące usługi wsparcia, aby zapewnić płynne przeprowadzanie podnoszenia i obsługi klienta, wsparcie techniczne przedsprzedażne, konserwację posprzedażną, wsparcie części zamiennych i niestandardowe rozwiązania.


Siła R&D
Wszyscy pracownicy naszego centrum badawczo-rozwojowego to inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu urządzeń dźwigowych. Wkładają wiele wysiłku w transformację technologii, projektowanie komputerowe i integrację. Możemy zaprojektować produkt nie tylko zgodnie z krajowymi przepisami technicznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i normami projektowymi, ale także BS, DIN i innymi międzynarodowymi standardami.
Aby wymienić siłę naszych badań i rozwoju:
1. Jesteśmy firmą opracowującą standardy krajowe.
2. Projektujemy i budujemy najwyższą w Chinach suwnicę bramową.
3. Projektujemy i budujemy najdłuższą wyrzutnię wiązki w Chinach.

Skontaktuj się z nami

Sieć: www. crane-zone.com
Tel .: + 86571 88913677
Faks: + 86571 56389040
Dodaj: 3 / F Rencai Building No.6, Xiacheng District, Hangzhou, Chiny

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas