Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyBeam Launcher

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge
Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge

Duży Obraz :  Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Nante
Orzecznictwo: CE.ISO
Model Number: JQG300t-40m

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: N/A
Packaging Details: nanked
Delivery Time: Based on client's need
Payment Terms: L/C, T/T
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny Nazwa handlowa: NANTE
Orzecznictwo: ISO9001:2008 Pojemność: 300t
zakres: 40m typu: JQG
High Light:

parts of an overhead crane

,

bridge crane kits

Wyrzutnia wiązek Nante JQG300t-40m do autostrad. konwencjonalny most kolejowy, pasażerski most kolejowy

Wyrzutnia belek dwudźwigarowych, jedna z maszyn do budowy mostów, używana wcześniej przez Związek Radziecki. W 1948 roku wprowadzono przednie i tylne ramiona ze stalowych belek o wadze 45 ton i 80 ton dwóch. 50 lat broni do architektury, podnosząc rozwój do 130 ton.
Skład i zasada działania:
Ten typ maszyny mostowej nie może być sam, trzeba użyć pchania lokomotywy. Przedramię używane do zawieszenia belki, obciążnik tylnego ramienia, przednie i tylne ramiona nie mogą się kołysać w płaszczyźnie poziomej. Kiedy most ma być używany, często konieczne jest użycie specjalnego 80-tonowego płaskiego samochodu do transportu belki pod hakiem przedramienia maszyny mostowej (zwanej „belką podającą”), która ma zostać podniesiona. Dla wygody operacji manewrowej, linia. Po podniesieniu mostu oś jest zwiększana, a nowy nasyp mostu jest stosunkowo miękki. Dlatego konieczne jest podjęcie działań wzmacniających w sekcji żurawia mostu.
Kiedy wiązka zostanie rozdzielona, ​​najpierw spadnie na oś mostu, a następnie przesunie się na boki po obu stronach. Alternatywnie można wybrać metodę wybierania dźwigara (tzn. Uzbroić oś mostka, nie trzeba już popychać lokomotywy, aby belka właśnie spadła do miejsca projektowego). Belka dźwigara może zaoszczędzić czas na pomoście, ale czy siła mimośrodowa belki ramy i wytrzymałość płyty zbiornika balastowego oraz czy ciężar bilansu belki może spadać w tym samym czasie na pojazd przewożący wagę Sprawdź .

Maszyna dwuteownikowa o udźwigu 130 ton. Wysięgnik składa się z dwóch lewych i prawych dwóch dźwigarów skrzynkowych, dwóch belek przez kadłub oraz przednich i tylnych końców. Na obu końcach znajdują się składane kolumny składające się z dwóch nóg. W poprzek dźwigarów skrzynkowych znajdują się dwie kratownice, które mogą przemieszczać się wzdłuż wysięgnika. Żuraw jest umieszczony na kratownicy i może przemieszczać się wzdłuż kratownicy. Belka (lub cała belka), która ma być zamontowana w stojaku, może być wysłana bezpośrednio na tylne ramię maszyny mostowej za pomocą kolejowej ciężarówki z platformą. Po podniesieniu dźwigu za pomocą dźwigara przesunie się do przodu za pomocą kratownicy Bit. W celu dostosowania do krzywej wiązki przednie i tylne ramiona mogą wahać się w płaszczyźnie poziomej; ustawiony, gdy erekcja nie musi przesuwać belki ani wybierać drogi, belka może być na miejscu; „belka podająca” nie wymaga wideł mostkowych ani specjalnych maszyn belkowych. Po natychmiastowym umieszczeniu toru przez belkę maszyna mostkowa może kontynuować jazdę do przodu. Po tym, jak dwie maszyny mostowe są w stanie wstępnie zmontować szyny na miejscu, tak że belka nie działa z powodu ułożenia toru spowodowanego opóźnieniami.
Funkcje:
Głównie przez most, agencje obsługi wózków, samochody, sprzęt elektryczny i inne elementy. Według zastosowania różnych stopni, podzielonych na A5, A6, A7 trzy poziomy pracy. Hakowe sterowanie suwnicą pomostową wszystko zakończone w sterowniku.
Główne parametry:
30 do 40 ton, 350/75 ton, 400/25 ton, 100/32 ton, 125/30 do 250/50 ton, 300/40 ton, 350/75 ton, / 80 ton, 600/150 ton
Rozpiętość: 10,5 ~ 31,5 m, 13 ~ 31 m.
Wysokość podnoszenia: 6 ~ 22 metry.
Zalety konstrukcyjne:
1. Pierwsza konstrukcja belki o strukturze plastra miodu, o małej wadze, obciążeniu, silnej odporności na wiatr i tak dalej.
2. Unikalne połączenie stalowe, nie tylko solidne i niezawodne, a czas montażu jest krótki.
3. Elastyczne nogi drążka, strona zamieniona w jeden kawałek, łatwy do transportu.
4. Minimalna zainstalowana moc, aby rozwiązać trudności związane z budową elektryczności w terenie.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas