Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySingle Girder Overhead Cranes

IP56 Single Girder Overhead Medium Duty 5t Bridge Cranes for Machine Shop

IP56 Single Girder Overhead Medium Duty 5t Bridge Cranes for Machine Shop

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  IP56 Single Girder Overhead Medium Duty 5t Bridge Cranes for Machine Shop Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Zhejiang, China
Nazwa handlowa: Nante
Model Number: LDA5t-10m
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1
Cena: N/A
Packaging Details: Naked
Delivery Time: Within 2 months
Payment Terms: L/C, T/T
Szczegółowy opis produktu
Materiał: Q235B Ochrona: IP56
High Light:

suwnica ręczna

,

suwnice elektryczne

,

przeładunek materiałów suwnice jednodźwigarowe

Dźwigi mostowe do pojedynczych dźwigarów średnio obciążeniowych 5 t do warsztatu maszynowego

Typu LDA Pojedynczy dźwigar Systemy suwnicy stanowią rozwiązanie dla transportu materiałów, nawet gdy jednostki produkcyjne lub magazyny są stosunkowo małe i niskie. Aby zminimalizować koszty inwestycyjne związane z modyfikacjami budynków, zapewniamy dodatkową przestrzeń, wykorzystujemy minimalną przestrzeń dla naszych systemów dźwigowych.

Dźwig EOT pojedynczy dźwigar jest szczególnie ekonomiczny, aby sprostać zadaniom podnoszenia w granicach 20 ton. Czas i siła robocza są znacznie zaoszczędzone dzięki zestawowi dźwigów EOT z pojedynczą wiązką w warsztacie lub innej odpowiedniej aplikacji.

Wykorzystując różne sposoby mocowania dźwigi przejezdne pojedynczego dźwigara można indywidualnie dopasować do istniejącej dostępnej przestrzeni. Korzystne wymiary zapewniają optymalną najwyższą pozycję zaczepu.

Normalnie nie ma maksymalnej bezpiecznej odległości do sufitu budynku dla dźwigów przemysłowych jednodźwigarowych o ładowności do 10 ton.

To czyni go mistrzem w oszczędzaniu przestrzeni nawet w budynkach o niekorzystnych wymiarach. Dźwigar jest zbudowany z wytrzymałych profili. Korzystając z szerokiej gamy rozwiązań mocujących, suwnice mogą być zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​dostępnej przestrzeni. Wszystko czego potrzebujemy na etapie planowania systemu dźwigowego to jasne wymiary budynku. Następnie zaprojektujemy żuraw indywidualnie dla Ciebie.

Dźwigar jednodźwigniowy z dźwigiem znajduje szerokie zastosowanie w następujących zastosowaniach:

1. LEKKIE URZĄDZENIA Dźwigi do prac konserwacyjnych, magazynowych i montażowych.

2. ŚREDNIOWIECZNE Dźwigi do ogólnego zastosowania inżynieryjnego i warsztatu maszynowego.

3. HEAVY DUTY Cranes dla ciężkich warsztatów mechanicznych, fabryk papieru, warsztatu itp.

4. EXTRA HEAVY DUTY Dźwigi do ciągłej pracy w hutach stali i innych ciężkich pracach inżynieryjnych. Dźwigi do pracy na zewnątrz są również specjalnie zaprojektowane.

Funkcje projektu obejmują:

PROJEKT:

Kompaktowe wymiary, niska waga, łatwa w obsłudze i łatwa w utrzymaniu, modułowa konstrukcja z bezpośrednim dopasowaniem między komponentami

STRUKTURA:

Dźwigary mostowe, wózki końcowe, rama krabowa wyprodukowana z konstrukcji skrzynkowej / Sekcje walcowane. W razie potrzeby można zapewnić 100% radiografię wszystkich spoin doczołowych pomostów i wózków końcowych.

MOTORYZACJA:

Nante Crane wykorzystuje wytrzymałe cylindryczne / stożkowe silniki z wirującymi biegunami z eleganckimi odlewanymi profilami z aluminium, zintegrowaną izolację hamulców klasy F, IP54.

Napędy o zmiennej częstotliwości i zdalne sterowanie:

Oferujemy również napęd o zmiennej częstotliwości w podnoszeniu, skoku poprzecznym, długim biegu dla bezstopniowego sterowania prędkością jako opcjonalną funkcję. Dostarczamy również dźwignie zdalnego sterowania radiowego do zastosowań w niedostępnych i niebezpiecznych obszarach.

Hamulce -

Hamulce magnetyczne lub hydrauliczne Failsafe o momencie obrotowym 150% lub większym są montowane na przedłużeniach wału. W przypadku ciężkich dźwigów można zamontować drugi hamulec, aby zapewnić bezpieczne działanie.

Sterowanie -

Można zapewnić sterowanie wisiorek z podłogi, główne przełączniki sterujące, sterowniki główne w kabinie kierowcy. Zdalne sterowanie radiowe może być dostarczone na żądanie.

PANEL ELEKTRYCZNY:

Modułowa konstrukcja, obejmująca bardzo szeroki zakres roboczy. Systemy zostały zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji i konserwacji oraz niezawodnej pracy, z bezbezpiecznymi obwodami, okablowanymi przewodami i niezwołanymi zaciskami. Każda grupa napędowa jest wyposażona w zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem, które zapewnia skuteczną ochronę przed niedopuszczalnym przeciążeniem.

OBRAZ:

Każdy element i część jest dokładnie szorowana i pomalowana dwiema warstwami podkładu przed montażem i dwiema warstwami syntetycznej emalii po wykonaniu testu.

WYŁĄCZNIKI LIMITOWE:

Aby zapobiec nadmiernemu podnoszeniu i opuszczaniu haka.

Miejsce pochodzenia:

Zhejiang, Chiny

Nazwa handlowa:

Shuangpeng

Numer modelu:

LDA5t-10m

Orzecznictwo:

ISO9001: 2008

Max. Podnoszenie obciążenia

5t

Przęsło

10

Max. Wysokość podnoszenia

-

Prędkość jazdy żurawia

-

Prędkość jazdy wózka

-

Rysunek ogólny lub szkic lub szkic rysunku

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas