Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyDouble Girder Overhead Cranes

Elektryczne suwnice z podwójnym dźwigarem 16T dla warsztatów samochodowych

Elektryczne suwnice z podwójnym dźwigarem 16T dla warsztatów samochodowych

Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops
Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops Electric Traveling Double Girder Overhead Cranes 16T For Repair Shops

Duży Obraz :  Elektryczne suwnice z podwójnym dźwigarem 16T dla warsztatów samochodowych Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: Zhejiang, China
Nazwa handlowa: NANTE
Model Number: QD16t-3.2t-22m
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1
Cena: N/A
Packaging Details: Naked
Delivery Time: Within 2 months
Payment Terms: L/C, T/T
Szczegółowy opis produktu
Numer modelu: QD16t-3.2t-22m Kolor: Czerwony
Pojemność: 16T zakres: 22m
Orzecznictwo: ISO9001:2008 Materail: Q235D
High Light:

overhead electric cranes

,

manual overhead crane

Wciągarka QD typ 16t Suwnice pomostowe dla warsztatów naprawczych

Gdy wymagane są ciężkie i szerokie rozpiętości, suwnice mostowe z podwójnymi belkami do dużych obciążeń pokazują ich wytrzymałość. Składają się z dwóch bezskrętnych dźwigarów skrzynkowych. Dzięki temu są one szczególnie odpowiednie do podnoszenia i transportu ciężkich ładunków.

Suwnica elektryczna z podwójnym dźwigarem 16t zapewnia rozwiązanie do naprawy maszyny w warsztacie. Jest to dźwig typu mostowego typu QD, który wykorzystuje wciągarkę jako mechanizm podnoszący. Suwnica przemysłowa z podwójną szyną charakteryzuje się mocnym łożyskiem, dużą rozpiętością i ogólną stabilnością w różnych modelach, ale ich jakość jest lepsza w porównaniu z suwnicą bramową z pojedynczym dźwigarem o tej samej nośności. Są one dostępne o udźwigu do 50 ton i rozpiętościach do góry do 35 m. Przegubowe przeguby końcowe wózka zapewniają pozytywny kontakt wszystkich czterech kół z gąsienicą. Różnorodność rozwiązań montażowych pozwala na odpowiednią integrację suwnic dwudźwigarowych w nowych budynkach oraz w istniejących budynkach. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych rodzajów suwnic dwudźwigarowych, profile dźwigara głównego są optymalnie produkowane przy użyciu komputerów, dzięki czemu można osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym ciężarze własnym. Korzyść, która ma korzyści finansowe.

Suwnica dwudźwigarowa z wciągnikiem jest szeroko stosowana w następujących aplikacjach:

1. Lekkie dźwigi dla warsztatów naprawczych, lekkich prac montażowych, budynków usługowych, lekkich magazynów, w których wymagania serwisowe są rzadkie.

2. Żurawie o średnim obciążeniu do warsztatów mechanicznych i ogólnego zastosowania przemysłowego, zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

3. Dodatkowe żurawie do dużych obciążeń dla hut stali i innych ciężkich warsztatów mechanicznych, magazynów stali, ciężkich zakładów produkcyjnych, papierni itp. Z obsługą magnesów i wiader dla złomu, zakładów nawozowych i pieca indukcyjnego.

4. Żurawie o dużej wytrzymałości do hut i innych ciężkich celów inżynieryjnych. Żurawie zaprojektowane do aplikacji na gorący metal na zamówienie.

Funkcje konstrukcyjne obejmują:

PROJEKT:

Kompaktowe wymiary, niska waga, łatwa w obsłudze i utrzymaniu, modułowa konstrukcja z bezpośrednim dopasowaniem między elementami

STRUKTURA:

Dźwigar pomostowy, wózki końcowe, rama kraba wykonana z konstrukcji płyty skrzynkowej / sekcji walcowanych. W razie potrzeby można zapewnić 100% radiografię wszystkich połączeń doczołowych wagonów mostowych i końcowych.

MOTORYZACJA:

Nante Crane wykorzystuje mocne cylindryczne / stożkowe silniki zmieniające bieguny wirnika z eleganckimi sekcjami z odlewu aluminiowego ciągłego, zintegrowanymi hamulcami bezpieczeństwa klasa izolacji F, stopień ochrony IP54.

Napędy i piloty o zmiennej częstotliwości:

Oferujemy również napęd o zmiennej częstotliwości w podnoszeniu, przesuw poprzeczny, długi skok dla bezstopniowej kontroli prędkości jako opcja. Zapewniamy również dźwigi z pilotem radiowym do zastosowania w obszarach niedostępnych i niebezpiecznych.

Hamulce

Na przedłużeniach wału zamontowane są niezawodne hamulce magnetyczne lub hydrauliczne o momencie obrotowym 150% lub większym. W przypadku ciężkich dźwigów można zamontować drugi hamulec, aby zapewnić niezawodne działanie.

Sterownica

Można zapewnić zawieszenie sterowania z podłogi, główne przełączniki sterujące, główne sterowniki w kabinie maszynisty. Zdalne sterowanie radiowe może być dostarczone na życzenie.

PANEL ELEKTRYCZNY:

Modułowa konstrukcja, obejmująca bardzo szeroki zakres działania. Systemy zaprojektowano z myślą o łatwości instalacji i konserwacji oraz niezawodnym działaniu, z bezpiecznikami bez obwodów, okablowaniem kanałowym i nieskręcanymi zaciskami. Każda grupa napędów jest wyposażona w silnikowe urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem, które zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed niedopuszczalnym przeciążeniem.

OBRAZ:

Każdy element i część jest dokładnie szorowane i malowane dwiema warstwami podkładu przed montażem i dwiema warstwami syntetycznej emalii po testowaniu.

WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE:

Aby zapobiec nadmiernemu podnoszeniu i opuszczaniu haka.

Rysunek ogólny lub szkic lub szkic

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas