Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyDouble Girder Overhead Cranes

QD 16T-22,5m Suwnice dwudźwigarowe dla fabryk / zapasów materiałów / warsztatów

QD 16T-22,5m Suwnice dwudźwigarowe dla fabryk / zapasów materiałów / warsztatów

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  QD 16T-22,5m Suwnice dwudźwigarowe dla fabryk / zapasów materiałów / warsztatów Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: ZhengJiang China
Nazwa handlowa: NANTE
Orzecznictwo: ISO9001
Model Number: QD16t-3.2t-22m
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1 SET
Cena: N/A
Packaging Details: NAKED
Delivery Time: Within 2 months
Payment Terms: T/T, L/C
Supply Ability: 400 Sets per Year
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Żółty Pojemność: 16t
Zakres: 22m Orzecznictwo: ISO9001:2008
Ochrona: IP56 Materiał: Q235B
High Light:

suwnice elektryczne

,

suwnica ręczna

,

zapasy materiałów suwnice dwudźwigarowe;

QD16t - 3,2t - 22,5m Dwie nieskręcające się suwnice pomostowe dwudźwigarowe typu skrzynkowego

 

 

Gdy wymagane są duże obciążenia i duże rozpiętości, suwnice dwudźwigarowe pokazują swoją siłę.Składają się z dwóch nieskręcających się dźwigarów skrzynkowych.Dzięki temu nadają się szczególnie do podnoszenia i transportu ładunków powyżej 50T i rozpiętości ponad 35m.
Suwnice dwudźwigarowe są dostępne z udźwigiem do 50T i rozpiętością do 35m.Przegubowe przeguby wózka czołowego zapewniają dobry kontakt wszystkich czterech kół z gąsienicą.Różnorodność rozwiązań mocujących pozwala na odpowiednią integrację suwnic dwudźwigarowych zarówno w nowych budynkach, jak iw budynkach istniejących.Podobnie jak w przypadku wszystkich innych typów suwnic pomostowych dwudźwigarowych, profile dźwigara głównego są optymalnie produkowane za pomocą komputerów, dzięki czemu można osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym ciężarze własnym.Przewaga, która ma korzyści finansowe.

Suwnica dwudźwigarowa z wciągnikiem jest szeroko stosowana w następujących zastosowaniach:
1. Lekkie dźwigi do warsztatów naprawczych, lekkich prac montażowych, budynków usługowych, lekkich magazynów, gdzie wymagania serwisowe są rzadkie.
2. Dźwigi do średnich obciążeń dla warsztatów mechanicznych i ogólnego użytku przemysłowego, zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
3. Suwnice do bardzo dużych obciążeń dla hut i innych ciężkich warsztatów mechanicznych, magazynów stali, ciężkich zakładów produkcyjnych, papierni itp. z obsługą magnesu i łyżki dla złomowisk, zakładów nawozów sztucznych i pieca indukcyjnego.
4. Dźwigi o dużej wytrzymałości do hut stali i innych ciężkich celów inżynieryjnych.Na życzenie żurawie przeznaczone do zastosowań na gorąco.

 

Cechy konstrukcyjne obejmują:
PROJEKT:
Kompaktowe wymiary, niska waga, łatwa obsługa i konserwacja, modułowa konstrukcja z bezpośrednim dopasowaniem komponentów
Struktura:
Dźwigar mostowy, wózki końcowe, rama kraba wykonana z konstrukcji z płyty skrzynkowej / sekcje walcowane.W razie potrzeby możliwe jest wykonanie 100% radiografii wszystkich połączeń doczołowych mostów i wózków czołowych.
MOTORYZACJA:
Nante Crane wykorzystuje wytrzymałe cylindryczne/stożkowe silniki o zmiennej biegunowości wirnika z eleganckimi, odlewanymi w sposób ciągły aluminiowymi sekcjami, ze zintegrowanymi hamulcami bezpieczeństwa klasy izolacji F, stopień ochrony IP54.
Napędy o zmiennej częstotliwości i piloty:
Oferujemy również napęd o zmiennej częstotliwości do podnoszenia, przesuwu poprzecznego, długiego przesuwu do bezstopniowej kontroli prędkości jako funkcję opcjonalną.Dostarczamy również suwnice zdalnie sterowane do zastosowań w niedostępnych i niebezpiecznych obszarach.
Hamulce
Hamulce magnetyczne lub hydrauliczne odporne na uszkodzenia o momencie obrotowym 150% lub większym są zamontowane na przedłużeniach wału.W przypadku dźwigów do dużych obciążeń można zamontować drugi hamulec, aby zapewnić bezpieczną pracę.
Sterownica
Można zapewnić sterowanie wiszące z podłogi, wyłączniki główne, sterowniki główne w kabinie kierowcy.Pilot radiowy może być dostarczony na życzenie.
PANEL ELEKTRYCZNY:
Modułowa konstrukcja, obejmująca bardzo szeroki zakres pracy.Systemy zostały zaprojektowane z myślą o łatwości instalacji i konserwacji oraz niezawodnej pracy, z obwodami bez bezpieczników, przewodami kanałowymi i nieskręcanymi zaciskami.Każda grupa napędowa wyposażona jest w urządzenie zabezpieczające silnik przed przeciążeniem, które zapewnia skuteczną ochronę przed niedopuszczalnym przeciążeniem.
OBRAZ:
Każdy element i część są dokładnie wyszorowane i pomalowane dwiema warstwami podkładu przed montażem i dwiema warstwami syntetycznej emalii po przetestowaniu.
WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE:
Aby zapobiec nadmiernemu podnoszeniu i nadmiernemu opuszczaniu haka.

QD 16T-22,5m Suwnice dwudźwigarowe dla fabryk / zapasów materiałów / warsztatów 0

 

Gdy wymagane są duże obciążenia i duża rozpiętość, elektryczny podwójny dźwigarNarzut elektryczny żurawie do ciężkich ładunków mogą działać funkcjonalnie.Składają się z dwóch nieskręcających się dźwigarów skrzynkowych.Dzięki temu nadają się szczególnie do podnoszenia i transportu ciężkich ładunków o dużej rozpiętości.

 

Jest to suwnica elektryczna typu QD16t, która wykorzystuje wciągarkę jako mechanizm podnoszący. Suwnica przemysłowa z podwójną szyną charakteryzuje się mocnym łożyskiem, dużą rozpiętością i ogólną stabilnością w różnych modelach, ale ich jakość jest lepsza w porównaniu z suwnicą jednodźwigarową z tym samym Pojemność.Dostępne są w nośności do 50T i rozpiętości do 35m.Przegubowe przeguby wózka czołowego zapewniają dobry kontakt wszystkich czterech kół z gąsienicą.Różnorodność rozwiązań mocujących pozwala na odpowiednią integrację suwnic dwudźwigarowych w nowych budynkach, jak również w budynkach istniejących.Podobnie jak w przypadku wszystkich innych typów suwnic pomostowych dwudźwigarowych, profile dźwigara głównego są optymalnie wytwarzane za pomocą komputerów, dzięki czemu można osiągnąć maksymalną wydajność przy minimalnym ciężarze własnym.Ta przewaga może przynieść korzyści finansowe.

 

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas