Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyLow Headroom Hoist

5t-6m Elektryczny pojedynczy dźwigar o niskim prześwicie do produkcji lub warsztatu

5t-6m Elektryczny pojedynczy dźwigar o niskim prześwicie do produkcji lub warsztatu

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  5t-6m Elektryczny pojedynczy dźwigar o niskim prześwicie do produkcji lub warsztatu Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Nante
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: NHA
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: N/A
Packaging Details: Plywood package
Delivery Time: within 50 days
Zasady płatności: T/T
Supply Ability: 500 pcs per year
Szczegółowy opis produktu
Domyślne źródło zasilania: 3P, 380V, 50HZ Prędkość podnoszenia: 5 / 0,8 m / min
Orzecznictwo: ISO, CE, CCC Kolor: Dostosowywanie
Typ kontroli: Sterowanie wiszące, pilot zdalnego sterowania Wysokość podnoszenia: 6m
High Light:

ultra low headroom hoist

,

low headroom electric hoist

Elektryczny dźwigar pojedynczy / dźwigar podwójny NHA Niski prześwit wciągnika linowego

Zautomatyzowane systemy podnośnikowe Niskie nadproża elektryczne Wciągniki linowe NHA Typ

Niska wysokość nadproża Elektryczny podnośnik linowy NHA o wysokiej jakości roboczej to nowo opracowany typ, który jest specjalnie zaprojektowany do belki typu skrzynkowego, jak również tradycyjnej belki I. Wielką zaletą jest amortyzacja i redukcja hałasu. Co więcej, odległość dla miernika można regulować. Nasze seryjne produkty do podnoszenia zostały wywiezione do prawie 50 krajów i regionów, w tym do Europy, USA, Australii i Azji Południowo-Wschodniej itp .; a nasze produkty, dzięki swojej unikalnej konstrukcji i super jakości, zyskały dobre opinie wśród użytkowników w Chinach i za granicą.

Opis produktu
Elektryczny wciągnik linowy o niskim prześwicie to nowo opracowany typ, który jest specyficzny dla belki typu skrzynkowego, jak również dla toru belki, który może w znacznym stopniu skorzystać z amortyzacji i redukcji hałasu. Co więcej, odległość dla miernika można regulować. Nasze seryjne produkty do podnoszenia zostały wywiezione do prawie 50 krajów i regionów, w tym do Europy, USA, Australii i Azji Południowo-Wschodniej itp .; A nasze produkty, dzięki swojej unikalnej konstrukcji i doskonałej jakości, zyskały dobrą reputację wśród użytkowników w Chinach i za granicą.

Wciągnik linowy elektryczny z pojedynczym dźwigarem / podwójnym dźwigarem
Wciągnik linowy elektryczny z pojedynczym dźwigarem / podwójnym dźwigaremWciągnik linowy elektryczny z pojedynczym dźwigarem / podwójnym dźwigarem

Wciągnik linowy to podnośnik wykorzystujący linę nośną jako nośnik. Jest często zasilany elektrycznie lub pneumatycznie. To urządzenie podnoszące składa się z bębna do przechowywania lin, silnika (silników), skrzyni biegów i układu hamulcowego i jest zawieszone na jednoszynowej lub mostowej belce za pomocą wózka. Może być również stacjonarny.

Żuraw jest maszyną służącą do podnoszenia i opuszczania ładunku oraz przenoszenia go w poziomie. Napędy żurawia mogą być ręczne, zasilane lub być kombinacją obu. Dźwigi są zwykle używane, gdy nie ma wystarczającej (lub przerywanej) objętości przepływu, tak że użycie przenośnika nie może być uzasadnione. Zapewniają większą elastyczność ruchu niż przenośniki i mniejszą elastyczność ruchu niż wózki przemysłowe. Ładunki obsługiwane przez dźwigi są bardziej zróżnicowane pod względem kształtu i wagi niż te obsługiwane przez przenośnik. Większość żurawi wykorzystuje wciągniki do ruchu pionowego, chociaż manipulatory mogą być używane, jeśli wymagane jest precyzyjne ustawienie ładunku.


Rysunek ogólny


Do różnych zastosowań w transporcie materiałów wykorzystuje się wiele różnych typów żurawi. Należą do nich suwnice, a także podnośniki wysięgnikowe typu wiśniowego, dźwigi samojezdne i samobieżne, dźwigi z ramieniem i z przeciwwagą (wspornikowe). Przenośne i mobilne żurawie podłogowe można wyposażyć w wysięgniki stałe lub teleskopowe, a także w obracanie masztu, gdy są wyposażone w wysięgniki. Podnoszenie można wykonać za pomocą samego wysięgnika lub wyciągu kablowego obsługiwanego przez wyciągarkę.

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas