Hangzhou Nante Machinery Co., Ltd.

Podnoszenie Twojej firmy, podnoszenie sukcesu!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyBeam Launcher

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Nante
Orzecznictwo: CE.ISO
Model Number: JQG300t-40m
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: N/A
Packaging Details: nanked
Delivery Time: Based on client's need
Payment Terms: L/C, T/T
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny Nazwa handlowa: NANTE
Orzecznictwo: ISO9001:2008 Pojemność: 300t
Zakres: 40m Rodzaj: JQG
High Light:

części suwnicy

,

zestawy suwnic pomostowych

,

konstrukcja mostu wyrzutni 300t

Nante JQG300t-40m Beam Launcher do autostrad.wiadukt kolejowy konwencjonalny, wiadukt kolejowy pasażerski

 

Wyrzutnia dwudźwigarowa, jedna z maszyn do budowy mostów, używana wcześniej przez Związek Radziecki.W 1948 roku wprowadzono przednie i tylne ramiona stalowe belki o wadze 45 ton i 80 ton dwóch.50 lat, broń do architektury, podniesienie zabudowy do 130 ton.
Skład i zasada działania:
Ten typ maszyny mostowej nie może być samodzielny, trzeba użyć pchania lokomotywy.Przedramię służące do zawieszenia belki, tylne ramię wyważające ciężarek, przednie i tylne ramiona nie mogą kołysać się w płaszczyźnie poziomej.Kiedy most ma być używany, często konieczne jest użycie specjalnego 80-tonowego płaskiego wózka do transportu belki pod hakiem przedramienia maszyny mostowej (zwanej „belką podającą”), która ma być podniesiona.Dla wygody operacji manewrowania linia.Po podniesieniu mostu następuje podwyższenie osi, a nowy nasyp mostu jest stosunkowo miękki.Dlatego konieczne jest podjęcie działań wzmacniających sekcję suwnicy suwnicy pomostowej.
Kiedy belka zostanie rozdzielona, ​​belka najpierw spadnie na oś mostu, a następnie przesunie się na boki po obu stronach.Alternatywnie można przyjąć metodę wybierania dźwigara (tj. Ramię z osi mostu, nie trzeba już pchać lokomotywy, tak aby belka po prostu spadła do projektowanego miejsca).Dźwigar może zaoszczędzić czas mostu, ale czy mimośrodowa siła belki ramy i wytrzymałość płyty zbiornika balastowego oraz czy ciężar wyważający belki może jednocześnie spaść na pojazd przewożący wagę Sprawdź .

Maszyna dwubelkowa mostowa, waga podnoszenia 130 ton.Wysięgnik składa się z dwóch lewych i prawych dźwigarów skrzynkowych, dwóch belek przechodzących przez kadłub oraz przednich i tylnych końców.Na obu końcach znajdują się składane kolumny składające się z dwóch nóg.Na dźwigarach skrzynkowych znajdują się dwie kratownice, które mogą poruszać się wzdłuż wysięgnika.Żuraw jest umieszczony na kratownicy i może poruszać się po kratownicy.Belka (lub cała belka) do stelaża może być wysłana bezpośrednio do tylnego ramienia maszyny mostowej za pomocą kolejowej ciężarówki z platformą.Po podniesieniu dźwigu belką podsuwnicową, będzie on poruszał się do przodu z kratownicą Bit.Aby dostosować się do krzywizny belki, przednie i tylne ramiona mogą obracać się w płaszczyźnie poziomej;ustawić, gdy montaż nie musi przesuwać belki ani wybierania drogi, belka może być na miejscu;„belka podająca” nie wymaga wideł mostowych ani specjalnej maszyny do belek.Po belce natychmiast ułożyć tor, maszyna mostowa może kontynuować jazdę do przodu.Po dwóch maszynach mostowych są na ogół w stanie wstępnie zmontować szyny na miejscu, aby belka nie działała z powodu ułożenia toru spowodowanego opóźnieniami.
Cechy:
Głównie przy moście, wozy obsługujące agencje, samochody, sprzęt elektryczny i inne podzespoły.Według stosowania różnych stopni, podzielono na A5, A6, A7 trzy poziomy pracy.Sterowanie działaniem dźwigu mostowego hakowego wszystko zakończone w sterowniku.
Główne parametry:
30 do 40 ton, 350/75 ton, 400/25 ton, 100/32 ton, 125/30 do 250/50 ton, 300/40 ton, 350/75 ton, / 80 ton, 600/150 ton
Rozpiętość: 10,5 ~ 31,5 m, 13 ~ 31 m.
Wysokość podnoszenia: 6 ~ 22 metry.
Zalety konstrukcyjne:
1. Pierwsza konstrukcja belki o strukturze plastra miodu, o niewielkiej wadze, obciążeniu, dużej odporności na wiatr i tak dalej.
2. Unikalne stalowe połączenie sworzniowe, nie tylko solidne i niezawodne, a czas montażu jest krótki.
3. Elastyczne nogi drążka, strona zamieniona w jedną całość, łatwa w transporcie.
4. Minimalna moc zainstalowana, aby rozwiązać trudności związane z budową pola elektrycznego.

Nante JQG300t-40m Beam Launcher for highways. conventional railway bridge, passenger railway bridge 0

Szczegóły kontaktu
Hangzhou Nante Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Sand Zheng

Tel: +8613777374607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas